Via ons uitverkocht
De twaalfde imam 2 - Operatie Teheran , Joel C. Rosenberg Serie: De Twaalfde Imam
Artikelnummer: 9789029728843 OverzichtKLIK HIER OM TE BESTELLEN VIA PARTNER
In deze zenuwslopende roman ligt het lot van de wereld in de handen van één man en zijn team
Iran heeft zijn eerste kernproef gehouden. Miljoenen moslims over de hele wereld zijn ervan overtuigd dat hun messias de Twaalfde Imam is gekomen. Wereldtonelen verschuiven. De leiders van Israël vrezen dat Iran, onder invloed van de Twaalfde Imam, een kernaanval zal plegen en daarmee een tweede Holocaust in gang zal zetten. Het Witte Huis houdt er rekening met dat Israël als eerste zal aanvallen om de kernreactoren in Iran te vernietigen. Daardoor zou de olieprijs een recordhoogte bereiken en de wereldwijde economie instorten. De Amerikaanse president heeft nog maar één optie: hij geeft David Shirazi met zijn team van de CIA opdracht de Iraanse kernkoppen te vinden en onklaar te maken voordat Iran of Israël een vernietigende oorlog kan beginnen.
De nieuwe reeks van Joel Rosenberg begint met de Twaalfde Imam. Dit is het tweede deel Operatie Teheran.
MENINGEN: Dit boek lezen was een zeer goede ervaring, las het boek in de trein en heb overwogen om te blijven zitten zodat ik kon blijven lezen.
Zeer spannend boek dat gaat over strijd tussen Amerika, Israel en Iran t.o.v. kernkoppen en de komst van de 12e imam. Deze Imam probeert om van de wereld 1 moslim wereld te maken en vrede te stichten.
Maar de vraag is; wie valt wie het eerst aan?
De amerikaan, David, die infiltrant is probeert te ontdekken waar de kernkoppen liggen en probeert aanvallen te voorkomen.
Zoals ik zei; een spannend verhaal wat je echt blijft lezen! Het is echt jammer als je het boek uit hebt!
Gewicht
0,602 Kg
Uit jaar:
2012-2019
Uitvoering:
Paperback
Uitgever(Label):
KokBoekencentrum, Utrecht (eerder Mozaïek, Zoetermeer
Omslagontwerp (Vormgeving omslag):
Studio Jan de Boer
Vormgeving binnenwerk: (255 tekens)
Gerard de Groot
Vertaald door:
Daniëlle Langerak
Oorsponkelijke titel
The Tehran initiative
Aantal pagina's
430 incl. Epiloog+Dankwoord
NUR/NUGI
332 Thriller